Home Sport
Plas Humori: Buffonit i duket fëmija i mbijetuar nga tërmeti si Verrati (VIDEO)
Buffon dhe Ronaldo kanë takuar sot dy fëmijë nga Shqipëria të cilët i kanë mbijetuar tërmetit në Thumanë.

Po ashtu dy yjet e Juventusit ju kanë dhuruar fëmijëve edhe fanella të Juventusit.

Buffon ishte ai që bënte shaka ku njërit nga vogëlushve i tha se ai i duket sikur Marco Verrati.

Këtë surprizë për voglushët ka arritur ta realizoj Edi Rama, i cili edhe ju kishte premtuar fëmijëve se do të ja u mundësonte të kishin një fanellë të yjeve.
Dërgoja mikut në:
Shkruani komentin tuaj!
 
Firminho ndëshkon Manchester United me një supergol (VIDEO)
Zhbllokohet supersfida, Liverpool në avantazh (VIDEO)
Bayern shkatërron Herthën e Klismann (VIDEO)
Partnerja e McGregor ishte një qendër të vëmendjes së faqeve rozë (VIDEO)
Tifozët e Napolit nuk fshihen, kërkojnë trajnerin e kombëtares shqiptare

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2020 Albeu Online Media