Home Sport
Pique mesazh prekës për Valverden
Ernesto Valverde nuk është më trajner i Barcelonës që nga mbrëmja e kaluar, me Quique Setien që ka marrë vendin e tij.

Dita e sotme ishte e mbushur me mesazhe për ish-trajnerin, teksa së fundmi një mesazh ka lënë edhe Gerard Pique, i cili ka shkruar në “Twitter”:

“Po lë ekipin duke fituar dy La Liga në dy vite. Ishte një ndër të punojë nën urdhrat e tua dhe shpresoj që të shkojë gjithçka mirë për ty. Gjithmonë është kënaqësi që jeta të të kryqëzojë me persona si ty. Një përqafim të madh për ty mister”, mbyll postimin e tij Pique
Dërgoja mikut në:
Shkruani komentin tuaj!
 
"Fenomeni" nuk i kursen elozhet për Hakimin: Është blerja e dekadës
STATISTIKAT/ Vllaznia me startin e tretë më të mirë të Superiores në dekadën e fundit
PSG mposht minimalisht Angers dhe kap përkohësisht kreun (VIDEO)
Messi tremb para finales, Koeman tregon gjendjen e argjentinasit
White bisedoi privatisht me Khabib, tregon se a do rikthehet në UFC

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2021 Albeu Online Media