Home Sport
Milan përgatit ofertën për Aurier
Milan po përgatitet për një transferim të madh në merkaton e janarit.

Kuqezinjtw po bëjnë gati ofertën për të nisur drejt Tottenhamit për shërbimet e Serge Aurier.

Lojtari i Bregut të Fildishtë ka dështuar që të bind skuadrën angleze me paraqitjet e tij duke bërë që të lindin pakënaqësi.
Dërgoja mikut në:
Shkruani komentin tuaj!
 
"Fenomeni" nuk i kursen elozhet për Hakimin: Është blerja e dekadës
STATISTIKAT/ Vllaznia me startin e tretë më të mirë të Superiores në dekadën e fundit
PSG mposht minimalisht Angers dhe kap përkohësisht kreun (VIDEO)
Messi tremb para finales, Koeman tregon gjendjen e argjentinasit
White bisedoi privatisht me Khabib, tregon se a do rikthehet në UFC

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2021 Albeu Online Media