Home Sport
Inter prezanton Ashley Young
Ashley Young është zyrtarisht futbollist i Interit. Mbrojtësi 34-vjeçar është afrimi i parë në merkaton e janarit, teksa është prezantuar nga faqja zyrtare e klubit zikaltër.

34 vjeçari vjen nga Manchester United dhe ka nënshkruar kontratë deri në fund të sezonit me mundësi rinovimi edhe për një vit tjetër.
Dërgoja mikut në:
Shkruani komentin tuaj!
 
Ish-gjyqtari spanjoll: Nëse ajo e Ramosit është faull, ashtu është edhe ajo e Jesus
Bayern feston 120-vjetorin e klubit, ja sa trofe ka
Adam Traore: Më ftonin të bëhesha pjesë e grupeve kriminale dhe të shisja drogë
"Na sillni Pajtim Strugën", tifozët e Tiranës injorojnë keq klubin
Prag derbi, Egbo: Nuk është ndeshje për titull, do japim maksimumin

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2020 Albeu Online Media