Home Sport
Cana dhe bashkëshortja Monika bëhen prindër për herë të dytë (FOTO LAJM)
Çdo vëlla e kërkon edhe një motër. E për këtë, babai Lorik Cana dhe bashkëshortja Monika ia kanë bërë realitet dëshirën Boikenit të vogël. Ish-kapiteni legjendar i Kombëtares shqiptare të futbollit së fundmi është shtuar me një vajzë në familjen e tij.

Vogëlushja dhe gjithashtu bashkëshortja e ish-liderit kuqezi gëzojnë shëndet të plotë dhe tashmë shumë lumturi. Gazeta “Panorama Sport” ka mësuar ekskluzivisht edhe emrin e vogëlushes.

Enkeleida është anëtarja më e re në familjen Cana. Ardhja në jetë e vajzës, ishte edhe arsyeja që Lorik Cana mungoi në ndeshjen “Golden Team, Albania” më 10 janar.

Dërgoja mikut në:
Shkruani komentin tuaj!
 
Masa të rrepta për derbin: Jo fëmijë pa prindin, kush mbulon fytyrën del jashtë stadiumit
Ish-gjyqtari spanjoll: Nëse ajo e Ramosit është faull, ashtu është edhe ajo e Jesus
Bayern feston 120-vjetorin e klubit, ja sa trofe ka
Adam Traore: Më ftonin të bëhesha pjesë e grupeve kriminale dhe të shisja drogë
"Na sillni Pajtim Strugën", tifozët e Tiranës injorojnë keq klubin

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2020 Albeu Online Media