Home Sport
Juventus merr një lajm të mirë përpara ndeshjes me Parman
Skuadra e Juventus ka mësuar disa lajme mjaft të mira përpara ndeshjes ndaj Parmës.

‘Bardhezinjtë kanë mësuar se lojtari i ekipit kundërshtar, Gervinho është lënë jashtë skuadrës për këtë sfidë.

Testet mjekësore të lojtarit kanë lënë të kuptohet se ai rrezikohet nga dëmtimi, dhe trajneri ka vendosur ta lërë në shtëpi.

Gervinho është nga lojtarët më të rrezikshëm te Parma, dhe mungesa e tij është një lehtësi për skuadrën e Maurizio Sarri.

Mbetet të shihet se sa do të vërehet mungesa e Gervinho te Parma.
Dërgoja mikut në:
Shkruani komentin tuaj!
 
Masa të rrepta për derbin: Jo fëmijë pa prindin, kush mbulon fytyrën del jashtë stadiumit
Ish-gjyqtari spanjoll: Nëse ajo e Ramosit është faull, ashtu është edhe ajo e Jesus
Bayern feston 120-vjetorin e klubit, ja sa trofe ka
Adam Traore: Më ftonin të bëhesha pjesë e grupeve kriminale dhe të shisja drogë
"Na sillni Pajtim Strugën", tifozët e Tiranës injorojnë keq klubin

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2020 Albeu Online Media