Home Sport
Tifozja "bombë" e Juves që po ngushëllon tifozët (FOTO LAJM)
Juventus po kalon një moment jo të mirë pasi në 4 ndeshjet e fundit numëron dy humbje një barazim dhe vetëm një fitore ndërsa për të "ngritur moralin|" e bardhezinjve ka menduar modelja Francesca Guglielmi.

Bukuroshja italiane njihet si një tifoze e "flaktë" e bardhezinjve dhe shkon shpesh në “Allianz Stadium”, ndërsa në një intervistë për mediat rozë deklaroi se nuk lë pa parë asnjë ndeshje të Juventusit.

Ajo dallohet për format perfekte trupore ndërkohë që mediat italiane shumë shpesh merrem me postimiet e saj.
Dërgoja mikut në:
Shkruani komentin tuaj!
 
McGregor-Poirier, dueli që provokon kthimin e Khabib
PSG bën publik interesimin për Leo Messin
Tirana nuk ndalet në merkato, firmos me sulmuesin e kombëtares finlandeze (FOTO LAJM)
Del Piero kritikon Pirlon: Pse e vendosi Ramsey-n përballë Hakimit?
Ylli i Udineses akoma më pranë Interit, transferimi varet nga Eriksen

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2021 Albeu Online Media