Home Sport
Tifozja "bombë" e Juves që po ngushëllon tifozët (FOTO LAJM)
Juventus po kalon një moment jo të mirë pasi në 4 ndeshjet e fundit numëron dy humbje një barazim dhe vetëm një fitore ndërsa për të "ngritur moralin|" e bardhezinjve ka menduar modelja Francesca Guglielmi.

Bukuroshja italiane njihet si një tifoze e "flaktë" e bardhezinjve dhe shkon shpesh në “Allianz Stadium”, ndërsa në një intervistë për mediat rozë deklaroi se nuk lë pa parë asnjë ndeshje të Juventusit.

Ajo dallohet për format perfekte trupore ndërkohë që mediat italiane shumë shpesh merrem me postimiet e saj.
Dërgoja mikut në:
Shkruani komentin tuaj!
 
Ylli brazilian shpërthen në lot gjatë prezantimit të Real Madridi (VIDEO)
Dhimbje koke për Mourinhon, Son mungon ndaj Leipzig
Tri klubet gjigande që i bën presion UEFA-s për të dënuar City-n
Pas një periudhe të gjatë, Zeneli pritet të kthehet këtë fundjavë
Gjigandët europian në garë për mbrojtësin e Leipzig

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2020 Albeu Online Media