Home Sport
Thërriti Manaj në ekipin e parë, gazetari spanjoll ironizon Setien
Grumbullimi i Rey Manajt ka bërë bujë edhe në mediet spanjolle.

Futbollisti shqiptarë do të jetë pjesë e Barcelonës për takimin që katalanasit kanë kundër Getafes.

Ndërkohë që për Manajn është një arritje kolosale për një gazetar spanjoll ky vendim i trajnerit Setien tregon gjendjen e rënduar tek klubi i Barcelonës

Jordi Costa, shprehet se të grumbullosh Manajn është dëshpëruese.

Sipas tij kjo tregon më së miri gjendjen e vështirë me të cilën po përballet Barcelona dhe trajneri Quiquen Setien.

“Sa dëshpëruese duhet të jetë të thërrasësh ditën e sotme Rey Manajn. Një lojtar që ka luajtur vetëm një ndeshje e gjysmë me ekipin B. Makthi më i madh i trajnerëve është ai i Barcelonës”, ka thënë gazetari spanjoll në lidhje me ftesën e adresuar për Rei Manajn.
Dërgoja mikut në:
Shkruani komentin tuaj!
 
Pas një periudhe të gjatë, Zeneli pritet të kthehet këtë fundjavë
Gjigandët europian në garë për mbrojtësin e Leipzig
Atalanta arrin marrëveshjen me Chelsean për Pasalic
"Çfarë ke o hundë madh", ish-lojtari i United tregon sherrin me Ibran
Dënimi i UEFA-s, Guardiola mban takim me lojtarët

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2020 Albeu Online Media