Home Sport
Cila e fiton La Ligën? Valverde befason me përgjigjen
Ish-trajneri i Barceonës Ernesto Valverde ka pohuar se Real Madrid është favorit për ta fituar titullin e La Ligas këtë sezon.

Valverde u përgjigj duke thënë "Madridi është i fortë dhe shumë i përqëndruar në titullin".

Spanjolli u largua nga Barcelona pas humbies 3-2 nga Atletico Madrid dhe në vend të tij erdhi Quique Setien.

Dërgoja mikut në:
Shkruani komentin tuaj!
 
"Çfarë ke o hund madh", ish-lojtari i United tregon sherrin me Ibran
Dënimi i UEFA-s, Guardiola mban takim me lojtarët
Vëllai i Pogba shton presionin: Të gjithë e dinë që dëshiron të largohet nga United
Zbulohet topi i Champions për fazën eleminatore (FOTO LAJM)
Tifozët godasin lojtarin e tyre, ndërpritet ndeshja në Kili (VIDEO)

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2020 Albeu Online Media