Home Sport
"Më mungon në festën tënde të preferuar" Vanessa i bën dedikim prekës Kobe Bryant për Shën Valentin (VIDEO)
View this post on Instagram

To my forever Valentine, I love you so much. Missing you so much on your favorite holiday. Te amo per sempre. Kisses to you and Gigi in heaven. Happy Valentine’s Day, my babies. With all my love, your boo-boo. ❤️song: Tell Him @mslaurynhill

A post shared by Vanessa Bryant 🦋 (@vanessabryant) on

Legjenda e NBA-së, Kobe Bryant dhe vajza e tij Gianni ndërruan jetë pas një aksident tragjik me helikopter.

Humbja e tyre la një boshllëk të madh te miqtë, kolegët, fansat, te i gjithë publiku e mbi të gjitha te familjarët. Bashkëshortja e Kobit, Vanesa prej ditësh të tëra po jeton mes dhimbjes dhe mallit për të dashurit e saj.

Sot, në ditën e të dashuruarve, Vanesa ka bërë një status shumë prekës në llogarinë e saj të Instagramit. Ajo ka zbuluar se Shën Valentini ka qenë festa e preferuar e Kobit dhe se ia ndjen shumë mungesën.

"Për Shën Valentinin tim të përhershëm: Të dua shumë. Më mungon kaq shumë në festën tënde të preferuar. Të dua përgjithmonë. Puthje për ty dhe për Gigin në parajsë. Gëzuar Shën Valentinin zemrat e mia", ka shkruar ajo, krahas një video ku shfaqet pranë të ndjerit Brajant.


Dërgoja mikut në:
Shkruani komentin tuaj!
 
Tri klubet gjigande që i bën presion UEFA-s për të dënuar City-n
Pas një periudhe të gjatë, Zeneli pritet të kthehet këtë fundjavë
Gjigandët europian në garë për mbrojtësin e Leipzig
Atalanta arrin marrëveshjen me Chelsean për Pasalic
"Çfarë ke o hundë madh", ish-lojtari i United tregon sherrin me Ibran

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2020 Albeu Online Media