Home Sport
Salah do të luaj në Lojërat Olim[ike, "trembet" Klopp
Sulmuesi i Liverpool Mohammed Salah është futbollisti kryesor i kombëtares së Egjiptit, por jo të gjithë janë të lumtur me prezencën e "faraonit" në kombëtare.

Klopp ka treguar që po frikësohet që Salah mund të lëndohet në këto gara dhe kjo do të ishte një humbje e madhe për Liverpoolin.

Po ashtu Klopp tha "Ne na është dashur të luajmë tashmë pa Mo por jo shumë shpesh, faleminderit Zotit, por herë pas here duhet".

Mirëpo trajneri i Liverpoolit tregoi se do të bisedojë me Salah në lidhje me këtë qështje duke thënë “A dua të humbas një lojtar para-sezonin? Jo sigurisht qe jo. Por duhet të kemi parasysh gjëra të ndryshme. Do të flas me Mo për të gjitha ato gjëra” u deklarua Klopp.
Dërgoja mikut në:
Shkruani komentin tuaj!
 
"Çfarë ke o hund madh", ish-lojtari i United tregon sherrin me Ibran
Dënimi i UEFA-s, Guardiola mban takim me lojtarët
Vëllai i Pogba shton presionin: Të gjithë e dinë që dëshiron të largohet nga United
Zbulohet topi i Champions për fazën eleminatore (FOTO LAJM)
Tifozët godasin lojtarin e tyre, ndërpritet ndeshja në Kili (VIDEO)

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2020 Albeu Online Media