Home Sport
S'mund të ndodhte ndryshe, fotot më provokuese nga karantina i publikoi Wanda Nara (FOTO LAJM)
"Duke ëndërruar që gjithçka të kthehet si më parë", është ky mesazhi i Wanda Narës për fansat e saj në Instagram.

Gruaja e Mauro Icardit e ka shoqëruar postimin me një foto të nxehtë që i lë pak vend imagjinatës.

Modelja argjentinase ka dashur t’ua bëjë më të bukura ditët e karantinës fansave të saj dhe kjo është arsyeja që ka publikuar një foto hot.

Dërgoja mikut në:
Shkruani komentin tuaj!
 
Legjenda e Turqisë rezulton pozitiv ndaj COVID 19, shtrohet me urgjencë në spital
Mourinho do të fillojë stërvitjet online me lojtarët e Tottenham
A do të ndryshojë përsëri vendndodhja e Stadiumit Kombëtar të Kosovës?
Boateng: Nëse do të kem mundësinë të kthehem te kjo skuadër, do të bëj namin
Pas Liverpool, ''luftës'' për yllin e Barcelonës i shtohet një tjetër skuadër

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2020 Albeu Online Media