Home Sport
Xhaka nga karantina: Masat në Londër po bëhen më të ashpra
Në tetor të vitit të kaluar, futbollisti i njohur shqiptar, Granit Xhaka, u bë baba për herë të parë.

Mesfushori i Arsenalit nuk ngurron që në rrjetet sociale të publikoje imazhe të ndryshme pranë të bijës, siç ka vepruar edhe tani.Xhaka ka shpërndarë një fotografi me vajzën, teksa nuk ka munguar edhe një dedikim emocional nga ana e tij.

Nëpërmjet një postimi Xhaka ka treguar se si po e kalon kohën në karantinë, në Londër.

"Tani . Ka një orar lëvizjeje. Parqet e lojërave, fushat sportive, parqet dhe të gjitha dyqanet duhet të mbyllen. Ne dalim nga shtëpia vetëm kur është absolutisht e nevojshme dhe kur jemi në shtëpi kalojmë kohën bashkë! Familja ime më jep shumë forcë – ne argëtohemi së bashku dhe përpiqemi t’ia kalojmë sa më mirë. Si po e kaloni ju kohën?", ka shkruar futbollisti pranë postimit në Instagram.
Dërgoja mikut në:
Shkruani komentin tuaj!
 
ManchesterUnited nuk humb kohë, gjenë zëvendësuesin e Pogba
Ish-ylli i Italisë: Messi është më i mirë se Maradona
Benzema nuk ia përton Giroud: Mos krahasoni një Formula 1 me një Karting
Atak në zemër, ndërron jetë e fejuara e futbollistit të Serie A
Përfaqësuesi i lojtarëve në Serie A plas "bombën": Sezoni mund të anulohet

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2020 Albeu Online Media