Home Sport
Basketbollistja sjell verën para kohe, pozon me bikini (FOTO LAJM)
Nga shtëpia e saj ku po qëndron në izolim për shkak të koronavirusit, Valentina Vignali basketbollistja seksi e cila në vitet e fundit është marrë edhe me modeling, po përpiqet të sjellë verën për fansat e saj.

Në këto kohë të vështira, Valentina është përpjekur sadopak të kënaqë fansat e saj në Instagram duke postuar foto me rroba banjoje si për të vënë në dukje se shumë shpejt do të vijë vera. Vignali ka qenë një protagoniste edhe në edicionin e 16-të të "Grande Fratellos".
Dërgoja mikut në:
Shkruani komentin tuaj!
 
13 nga 36 klubet profesioniste në Gjermani përballen me falimentim
Juventusi insiston për transferimin e Gabriel Jesus, ofron një sulmues dhe 50 milionë euro për brazilianin
NOSTALGJI/ Mesfushë shkatërruese dhe sulm i jashtëzakonshëm, formacioni më i shtrenjtë i vitit 2005 (FOTO LAJM)
Hasi flet nga Belgjika: Në ndeshjen me Greqinë mezi mbaja lotët, titulli i Club Brugge nuk është përfundimtar
Çeferin kërcënon klubet belge me largim nga Kupat e Europës

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2020 Albeu Online Media