Home Sport
LISTA/ Lojtarët që mund të largohen nga Reali gjatë verës
Futbolli është në pritje deri të një njoftimi të ri për vazhdimin e kampionateve.

Por, zyrat e Real Madrid po punojnë për të përgatitur sezonin e ardhshëm.

Florentino Perez dhe Zinedine Zidane tashmë kanë nisur të ndërtojnë skuadrën për sezonin e ri.

Por, ky projektim do të sjellë edhe disa largime, dhe në këtë mes janë disa emra të mëdhenj.

MundoDeportivo përmend emrat e Marcelos, Nachos, James Rodriguez, Luka Modric, Gareth Bale, Luka Joviq dhe Mariano.
Dërgoja mikut në:
Shkruani komentin tuaj!
 
Legjenda e Turqisë rezulton pozitiv ndaj COVID 19, shtrohet me urgjencë në spital
Mourinho do të fillojë stërvitjet online me lojtarët e Tottenham
A do të ndryshojë përsëri vendndodhja e Stadiumit Kombëtar të Kosovës?
Boateng: Nëse do të kem mundësinë të kthehem te kjo skuadër, do të bëj namin
Pas Liverpool, ''luftës'' për yllin e Barcelonës i shtohet një tjetër skuadër

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2020 Albeu Online Media