Home Sport
Koronavirusi mbërrin edhe te Barcelona, konfirmohet rasti i parë
Kreu i shërbimeve mjekësore të Barcelonës, Ramon Canal, ka dalë pozitiv në testet për koronavirus.

‘La Vanguardia’ raporton se Ramon Canal, si kreu i shërbimeve mjekësore te Barcelona, është infektuar me koronavirus.

Pozitiv në korona ka dalë edhe udhëheqësi mjekësor në sektorin e hendbollit te Barcelona.Të dy mbeten të shtruar në spital, duke u shëruar nga Covid-19.Deri më tani, asnjë rast i infeksionit me Covid-19 nuk ishte i njohur te Barcelona.
Dërgoja mikut në:
Shkruani komentin tuaj!
 
Fenerbahce po mendon të shesë 3 lojtarë kryesorë, një prej tyre dhe Muriqi
Kriza nga koronavirusi, qeveria italiane ndan 100 milion euro për sportin
Nuk do të shitet, Barcelona do ti japë një shans të dytë Griezmannit
Chelsea del hapur, ka gati ofertën për Philip Coutinhon
UEFA shuan dyshimet: Nuk do të ketë ndryshim të formatit në Ligën e Kampionëve

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2020 Albeu Online Media