Home Sport
Mbappe te Reali në verë? E pamundur
Kylian Mbappe është prej kohësh një dëshirë e madhe e Real Madrid dhe Florentino Perez.

Prej kohësh është folur se ‘Mbretërit’ do të dërgojnë një ofertë të madhe për lojtarin që ka thyer të gjitha rekordet, por një transferim në verë, duket i pamundur.

"Nuk është sekret që Real Madrid është i interesuar për Mbappe, por transferimi i tij në verë, është mision i pamundur. Real është duke pritur që Mbappe të refuzojë vazhdimin e kontratës me PSG, për të hapur një mundësi transferimi në vitin 2021", raporton Marca.

Transferimi i Mbappe thuhet se do t’i thyejë të gjitha rekordet, duke tejkaluar edhe atë të Neymar, që për 222 milionë euro nga Barcelona është transferuar te PSG, në vitin 2017.
Dërgoja mikut në:
Shkruani komentin tuaj!
 
Fenerbahce po mendon të shesë 3 lojtarë kryesorë, një prej tyre dhe Muriqi
Kriza nga koronavirusi, qeveria italiane ndan 100 milion euro për sportin
Nuk do të shitet, Barcelona do ti japë një shans të dytë Griezmannit
Chelsea del hapur, ka gati ofertën për Philip Coutinhon
UEFA shuan dyshimet: Nuk do të ketë ndryshim të formatit në Ligën e Kampionëve

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2020 Albeu Online Media