Home Sport
Mediat italiane: Ibrahimovic pensionohet në fund të sezonit
Zlatan Ibrahimovic është në muajt e fundit të karrierës.

Sulmuesi suedez nuk do të rinovojë me Rosonerët dhe ka shumë mundësi do të tërhiqet përfundimisht nga futbolli.

Siç shkruan e përditshmja italiane "Gazzetta dello Sport", Ibrahimovic mund të ndërmarrë një drejtim tjetër në karrierën e tij: atë të trajnerit dhe kush më mirë se Mino Raiola mund të bëjë rolin e mësuesit.

Në këtë mënyrë Ibrahimovic mund të qëndrojë i lidhur me botën e futbollit.
Dërgoja mikut në:
Shkruani komentin tuaj!
 
Fenerbahce po mendon të shesë 3 lojtarë kryesorë, një prej tyre dhe Muriqi
Kriza nga koronavirusi, qeveria italiane ndan 100 milion euro për sportin
Nuk do të shitet, Barcelona do ti japë një shans të dytë Griezmannit
Chelsea del hapur, ka gati ofertën për Philip Coutinhon
UEFA shuan dyshimet: Nuk do të ketë ndryshim të formatit në Ligën e Kampionëve

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2020 Albeu Online Media