Home Sport
I karantinuar, ylli i Milanit shpik Dj me letra higjenike në shtëpi (VIDEO)
Koronavirusi ka izoluar edhe futbollistët.

Theo Hernandez ashtu si shumë futbollistë në të gjithë botën janë duke qëndruar në shtëpitë e tyre dhe pranë familjarëve.

Veç stërvitjes që udhëzohet nga klubi, koha e lirë tashmë është e madhe. Kështu, duhet gjetur diçka për të mbushur ditën.

Francezi duket se e ka marrë me filozofi dhe në këtë video ka improvizuar një sallë Dj me të gjitha mjetet e nevojshme, vetëm se me shumë letër higjenike, dizinfektues dhe shumë gjëra të tjera të higjienës.
Dërgoja mikut në:
Shkruani komentin tuaj!
 
13 nga 36 klubet profesioniste në Gjermani përballen me falimentim
Juventusi insiston për transferimin e Gabriel Jesus, ofron një sulmues dhe 50 milionë euro për brazilianin
NOSTALGJI/ Mesfushë shkatërruese dhe sulm i jashtëzakonshëm, formacioni më i shtrenjtë i vitit 2005 (FOTO LAJM)
Hasi flet nga Belgjika: Në ndeshjen me Greqinë mezi mbaja lotët, titulli i Club Brugge nuk është përfundimtar
Çeferin kërcënon klubet belge me largim nga Kupat e Europës

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2020 Albeu Online Media