Home Sport
United dhe Tottenham dëshirojnë shërbimet e veteranit të Interit
Trajneri i Tottenham, Jose Mourinho, është i vendosur të luftojë ish ish-skuadrën e tij, Manchester United, për nënshkrimin e Diego Godin.

Godin dy vite më parë kishte hedhur poshtë mundësinë që të punonte me Jose Mourinhon, duke refuzuar Manchester United, kur vendosi të nënshkruante kontratë të re me Atletico Madrid.

34 vjeçari verën e kaluar la përfundimisht Atletico Madridin, për t’iu bashkuar Interit si një transferim i lirë.

Në sezonin e parë te Inter, Godin ka luftuar për të zënë vendin e titullarit, diçka që nuk i është garantuar nga Antonio Conte.

Reprezentuesi uruguaian është i vendosur të largohet gjatë verës, dhe tashmë Manchester United dhe Tottenham Hotspur do t’i kenë sytë nga ai.
Dërgoja mikut në:
Shkruani komentin tuaj!
 
Fenerbahce po mendon të shesë 3 lojtarë kryesorë, një prej tyre dhe Muriqi
Kriza nga koronavirusi, qeveria italiane ndan 100 milion euro për sportin
Nuk do të shitet, Barcelona do ti japë një shans të dytë Griezmannit
Chelsea del hapur, ka gati ofertën për Philip Coutinhon
UEFA shuan dyshimet: Nuk do të ketë ndryshim të formatit në Ligën e Kampionëve

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2020 Albeu Online Media