Home Sport
Nëpër rrugët e Tiranës me xhupin e Juventusit, Rama e sheh veten në faqet e tifozëve "bardhezi" (FOTO LAJM)
Ditën e djeshme kryeministri, Edi Rama doli nëpër rrugët e Tiranës për të ndërgjegjësuar njerëzit të qëndrojnë në shtëpi në këto kohë të vështira për shkak të përhapjes së koronavirusit.

Përtej së tjerash, ajo që ka tërhequr vëmendjen ishte edhe xhupi i Juventusin që mbante veshur kryeministri, pasi sic dihet ai është një tifoz i deklaruar i "zonjës së vjetër".

Mirëpo fotot e Ramës në rrugët e Tiranës me xhupin e "Zonjës së Vjetër", janë bërë virale në internet, ose më saktë nga tifozët juventin.

Në një prej faqes së tifozëve bardhezi në Itali, janë shpërndarë fotot e Edi Ramës, teksa shoqërohen me shkrimin: "Kryeministri shqiptar Edi Rama përballet me emergjencën e koronavirusit me xhupin e Juventusit". /albeu.com/
Dërgoja mikut në:
Shkruani komentin tuaj!
 
enrique4
Mesazhi i Luis Enriques emocionon gjithë Spanjën: Këtë ndeshje do ta fitojmë së bashku (VIDEO)
13 nga 36 klubet profesioniste në Gjermani përballen me falimentim
Juventusi insiston për transferimin e Gabriel Jesus, ofron një sulmues dhe 50 milionë euro për brazilianin
NOSTALGJI/ Mesfushë shkatërruese dhe sulm i jashtëzakonshëm, formacioni më i shtrenjtë i vitit 2005 (FOTO LAJM)
Hasi flet nga Belgjika: Në ndeshjen me Greqinë mezi mbaja lotët, titulli i Club Brugge nuk është përfundimtar

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2020 Albeu Online Media