Home Sport
ZYRTARE/ Shtyhet ndeshja Fury-Wilder, kjo është data e re
Ashtu siç u paralajmërua, lufta mes Tyson Fury dhe Deontay Wilder është shtyrë për një datë të re, për shkak të koronavirusit.

Bashkëpunëtori i Fury tha dje se nuk ka asnjë shans që britaniku dhe Wilder të luftojnë në korrik dhe lufta mund të zhvillohet në fillim të tetorit për shkak të pandemisë koronavirus.

Dhe tashmë është konfirmuar se trilogjia mes dyshes do të zhvillohet më 3 tetor në Las Vegas.

Kujtojmë se Wilder aktivizoi klauzolën e një meçi të tretë, pasi muajin e kaluar humbi rripin e tij WBC, pikërisht në Las Vegas.

Ndeshja e parë mes dyshes, e zhvilluar vitin e kaluar, përfundoi baras.
Dërgoja mikut në:
Shkruani komentin tuaj!
 
enrique4
Mesazhi i Luis Enriques emocionon gjithë Spanjën: Këtë ndeshje do ta fitojmë së bashku (VIDEO)
13 nga 36 klubet profesioniste në Gjermani përballen me falimentim
Juventusi insiston për transferimin e Gabriel Jesus, ofron një sulmues dhe 50 milionë euro për brazilianin
NOSTALGJI/ Mesfushë shkatërruese dhe sulm i jashtëzakonshëm, formacioni më i shtrenjtë i vitit 2005 (FOTO LAJM)
Hasi flet nga Belgjika: Në ndeshjen me Greqinë mezi mbaja lotët, titulli i Club Brugge nuk është përfundimtar

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2020 Albeu Online Media