Home Sport
Tifozja e Chelseat kërkon një burrë me të cilin mund të izolohet për shkak të koronavirusit
Modelja ruse Maria Liman ka bërë një kërkesë interesante për ndjekësit e saj në rrjetin social “Instagram”.

Liman, e cila njihet si tifoze e Chelseat u bë e njohur gjatë Botërorit të vitit 2018 derisa bënte tifo për Rusinë.

“Unë jam në kërkim të një partneri tërheqës, që nuk është i sëmurë me koronavirus, të kalojë tre muajt e ardhshëm i izoluar dhe të bëjmë qejf gjatë karantinës”, ka shkruar ajo.

/Zëri/
Dërgoja mikut në:
Shkruani komentin tuaj!
 
Dorëzohet Dortmundi: Sancho mund të largohet nëse dëshiron
Kane i vë kushte Tottenhamit: Largohem nëse skuadra nuk është konkuruese
ManchesterUnited nuk humb kohë, gjenë zëvendësuesin e Pogba
Ish-ylli i Italisë: Messi është më i mirë se Maradona
Benzema nuk ia përton Giroud: Mos krahasoni një Formula 1 me një Karting

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2020 Albeu Online Media