Home Sport
Galatasray nuk heq dorë nga Shaqiri (FOTO LAJM)
Gjatë vitit të kaluar Galatasaray e dëshironte me çdo kusht në skuadër Xherdan Shaqirin por nuk u arrit.

E siç duket skuadra turke është rikthyer përsëri në ‘skenë’ për të arritur transferimin e Shaqirit.

Sipas "Fotomac" Xherdan Shaqiri kërkohet me ngulm nga skuadra turke teksa media ka treguar se Galatasaray e kërkon në fillim në formë huazimi me mundësi blerje.

Dërgoja mikut në:
Shkruani komentin tuaj!
 
Fenerbahce po mendon të shesë 3 lojtarë kryesorë, një prej tyre dhe Muriqi
Kriza nga koronavirusi, qeveria italiane ndan 100 milion euro për sportin
Nuk do të shitet, Barcelona do ti japë një shans të dytë Griezmannit
Chelsea del hapur, ka gati ofertën për Philip Coutinhon
UEFA shuan dyshimet: Nuk do të ketë ndryshim të formatit në Ligën e Kampionëve

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2020 Albeu Online Media