Home Sport
Sarri nis sulmin për Hakimin, mbrojtësi kushton 40 milion euro
Achraf Hakimi shpreson që në fund të sezonit të rikthehet në Madrid, por vështirë se do të gjejë vend në formacionin e Zinedine Zidane, teksanë krahun e djathtë të mbrojtjes, klubi dhe trajneri i besojnë Dani Carvajalit.

Për këtë arsye klube të shumta kanë nisur punën për të mundësuar transferimin e Hakimit.

I fundit që është futur në garë është Juventusi që kërkon të marrë mbrojtësin për krahun e djathtë.

De Siglio dhe Danilo nuk bindin në atë krah, e këtë sezon trajneri Maurizio Sarri më shumë i ka besuar Juan Cuadrados.

Jvuentis pritet të nisin bisedimet me Real Madridin për mbrojtësin, kartoni i të cilit vlerësohet rreth 40 milionë euro.
Dërgoja mikut në:
Shkruani komentin tuaj!
 
Fenerbahce po mendon të shesë 3 lojtarë kryesorë, një prej tyre dhe Muriqi
Kriza nga koronavirusi, qeveria italiane ndan 100 milion euro për sportin
Nuk do të shitet, Barcelona do ti japë një shans të dytë Griezmannit
Chelsea del hapur, ka gati ofertën për Philip Coutinhon
UEFA shuan dyshimet: Nuk do të ketë ndryshim të formatit në Ligën e Kampionëve

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2020 Albeu Online Media