Home Sport
Boateng: Nëse do të kem mundësinë të kthehem te kjo skuadër, do të bëj namin
Kevin Prince Boateng, mesfushor i Besiktashit, ka dhënë një intervistë për Sky Sport në lidhje me aventurën e tij te Fiorentina.

“Jam shumë i lidhur me ata, kam folur me Vlahovic. Është një moment i shëmtuar për të gjithë, janë në zemrën time edhe pse nuk e kanë parë Boatengu-n e vërtetë”, ka thënë ganezi.

“Kam një keqardhje, kam shkuar në Firence për të treguar vlerën time, por nuk ia kam dalë. Megjithatë, nuk i dihet se çfarë mund të ndodhë. Nëse do të kem mundësinë të kthehem, do të bëj namin”.

“Kam shkuar atje me zemër dhe më pëlqen shumë si klub. Nuk i shikon disa gjëra nga jashtë. Chiesa, Castrovilli, Vlahovic kanë një të ardhme shumë të bukur përpara”, ka përfunduar Boateng.
Dërgoja mikut në:
Shkruani komentin tuaj!
 
Aston Villa synon ta thyej rekordin e transferimeve në klub për Milot Rashicën
ZYRTARE/ Buzëqesh Sadiku, Malaga merr vendimin përfundimar për shqiptarin
Çmenduria e CR7: Thumba për takat e tij, rritet shpejtësia dhe qëndrueshmëria në fushë
E dinit që ekziston edhe "Super Topi i Artë"? Ja legjenda që e ka fituar (FOTO LAJM)
"Gjakrat u nxehën aq shumë sa u desh ndërhyrja e lojtarëve", Modric tregon sherrin: Mourinho e bëri CR7 të qajë

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2020 Albeu Online Media