Home Sport
Bayern vendos mos e blejë Coutinhon, 3 klube angleze kontaktojnë menaxherin e brazilianit
Tashmë është pothuajse e sigurt; Philippe Coutinho s’do të qëndrojë te Bayern Munchen.

Braziliani ka pak shanse që të qëndrojë edhe te Barcelona, megjithatë nuk duhet të shqetësohet, pasi shumë oferta do të ketë në tavolinë gjatë verës.

Për 27-vjeçarin interesohen tre klube angleze, Chelsea, Manchester United dhe Leicester.

Sipas “Mundo Deportivo”, klubet në fjalë tashmë kanë kontaktuar agjentin e Coutinhos dhe do të bëhet një “luftë” gjatë verës për t’i siguruar shërbimet e ish-mesfushorit të Liverpoolit.

Coutinho çuditërisht, edhe pse po shkëlqente te Liverpooli, nuk bindi te Barcelona, duke u huazuar te Bayerni me të drejtë blerje për 120 milionë euro, por klubi gjerman s’do të aktivizojë klauzolën.
Dërgoja mikut në:
Shkruani komentin tuaj!
 
Zbulohet data për finalen e Kupës së Italisë, edhe pak ditë
LASK Linz merr goditjen e rëndë, i hiqen 6 pikë pasi theu rregullat e karantinës, humb vendin e parë
Fillon dhe Serie A, ja data
Suarez lë pas dëmtimin e gjatë dhe realizon supergol (VIDEO)
Çmenduria për të transferuar Pogba-n, Real Madrid ofron 4 lojtarë

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2020 Albeu Online Media