Home Sport
Manchester City dhe Barcelona po mendojnë shkëmbimin e futbollistëve
Cancelo në Barcelonë, Semedo në Manchester City?

Juventusi dhe Barcelona janë duke menduar shkëmbimin e futbollistëve.

Për shkak të krizës për shkak të pandemisë së koronavirusit, klubet këtë verë sipas shumë analistëve, më shumë do të shkëmbejnë futbollistë, në pamundësi për të hargjuar miliona.

Kështu, Barca dhe City vijnë me idenë e shëmbimit të futbollistëve.

Cancelo nuk është i lumtur në Manchester City, ashtu sic Semedo që asnjëherë nuk ka zënë vend në 11-she, kanë mundësi të ndërrojnë skuadra sipas Mundo Deportivos.
Dërgoja mikut në:
Shkruani komentin tuaj!
 
Trajneri i Bayernit nuk e fsheh gëzimin: Arritëm maksimumin, të përgatitemi për ndeshjen e radhës
Coutinho mund të përfundojë nën urdhërat e Mourinhos
Barcelona "dorëzohet" për Pjanic, interesohet për yllin e Napolit
Mancini tregon 3 skuadrat e Serie A që janë për titull
Serie A afër rikthimit, do të luhet çdo ditë

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2020 Albeu Online Media