Home Sport
Radha e Lewandowskit për të dërguar topin në rrjetë (VIDEO)
Bayerni duket se e ka marrë përpara Frankfurtin. Pas dy golave në pjesën e parë, më të filluar e dyta është Leëandoëski ai që shënon golin e tretë për Bayernin dhe të parin personal.

Miqtë kanë ngushtuar rezultatin 6 minuta më pas me Hinteregger. /albeu.com/
Dërgoja mikut në:
Shkruani komentin tuaj!
 
Befason Starova: Tirana po kërkon trajner të ri
Barcelona gjen zëvendësuesin e Dembele
Aston Villa synon ta thyej rekordin e transferimeve në klub për Milot Rashicën
ZYRTARE/ Buzëqesh Sadiku, Malaga merr vendimin përfundimtar për shqiptarin
Çmenduria e CR7: Thumba për takat e tij, rritet shpejtësia dhe qëndrueshmëria në fushë

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2020 Albeu Online Media