Home Sport
Asnjë i prekur me koronavirus, Milani nga e hëna nis stëvitjen në grup
Milani mund të nisë stërvitjen në grupe që nga e hëna e ardhshme. Sipas agjencisë së lajme ANSA, të gjitha testet e kryera nga futbollistët kuqezinj për COVID-19 kanë dhënë rezultate negative. Nja lajm i mirë për “Djallin”, që tashmë mund t’i zhvillojë përgatitjet me organikë të plotë dhe në kushte normale.

Vetëm Kessie, i cili është ende në karantinë, do të mungojë. Deri në ditën e sotme, Milanellos i janë bashkuar edhe Stanga, Torrasi, Olzer, Tonin dhe Colombo, pesë emra nga skuadra e të rinjve, të cilët gjithashtu kanë rezultuar negativë.
Dërgoja mikut në:
Shkruani komentin tuaj!
 
"Çmendet" Reali, ofron 4 lojtarë për Poul Pogba
Plot 5 skuadra të Premier League janë të interesuara për Philip Coutinhon
Iker Casillas surprizon gazetarin shqiptar, i riposton në 'Instagram' videon e djalit (FOTO & VIDEO)
Dita e tretë e testimeve në Premier League, katër persona rezultojnë pozitivë
Çfarë ndodhi? Liverpool heq dorë nga transferimi i Werner

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2020 Albeu Online Media