Home Sport
Marca plas "bombën": Barça nxjerr gjithë skuadrën në shitje, nuk preken vetëm 5 lojtarë
Barcelona pritet të përfshihet nga një revolucion i vërtetë.

Super skuadra e katalanasve rrezikon të copëtohet në mënyrë drastike kjo si pasojë e krizës ekonomike të shkaktuar nga koronavirusi, shkruan e përditshmja spanjolle Marca.

Domosdoshmëria për të mbushur arkat shtyn blaugranat që të shesin shumë lojtarë të çmuar. Gjithmonë sipas burimeve spanjolle, pothuajse gjithë skuadra është nxjerrë në merkato ku vetëm 5 lojtarë duket se kanë vendin të sigurt: Lionel Messi, Antoine Griezmann, Gerard Pique, Frenkie de Jong, Marc-Andre ter Stegen dhe Ansu Fati.

Këto pesë yje do të jenë baza për të ndërtuar Barcelona-n e së ardhmes.
Dërgoja mikut në:
Shkruani komentin tuaj!
 
ZYRTARE/ Buzëqesh Sadiku, Malaga merr vendimin përfundimar për shqiptarin
Çmenduria e CR7: Thumba për takat e tij, rritet shpejtësia dhe qëndrueshmëria në fushë
E dinit që ekziston edhe "Super Topi i Artë"? Ja legjenda që e ka fituar (FOTO LAJM)
"Gjakrat u nxehën aq shumë sa u desh ndërhyrja e lojtarëve", Modric tregon sherrin: Mourinho e bëri CR7 të qajë
Marcelo: Te Reali jemi të pangopur, kur fitojmë një trofe e duam menjëherë tjetrin

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2020 Albeu Online Media