Home Sport
Wenger përjashton kategorikisht një rikthim te Arsenali
Trajneri legjendar i Arsenal, Arsene Wenger, ka mbyell të gjitha dyert për një rikthim në ‘Emirates Stadium’.

Francezi linte skuadrën e Arsenal në vitin 2018, por ai nuk mendon të rikthehet, madje ndoshta as për të parë ndonjë ndeshje futbolli.

"A do të kthehesha në ‘Emirates Stadium’? Unë gjithmonë kam tëhënë se do të largohen nga Arsenal krejtësisht", ka thënë Wenger.

"Ky është vendimi që kam marrë", shtoi francezi.

Arsenal tashmë drejtohet nga Mikel Arteta, duke synuar që të sigurojë një pozitë për kualifikim në Ligën e Kampionëve.
Dërgoja mikut në:
Shkruani komentin tuaj!
 
Befason Starova: Tirana po kërkon trajner
Barcelona gjen zëvendësuesin e Dembele
Aston Villa synon ta thyej rekordin e transferimeve në klub për Milot Rashicën
ZYRTARE/ Buzëqesh Sadiku, Malaga merr vendimin përfundimtar për shqiptarin
Çmenduria e CR7: Thumba për takat e tij, rritet shpejtësia dhe qëndrueshmëria në fushë

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2020 Albeu Online Media