Home Sport
Pasardhësi i Neuer finalizon kalimin te Bayern, përfundon testet mjekësore
Portieri 23-vjeçar tani ka kaluar formalitetet, siç ishin testet mjekësore

Nübel nënshkroi një kontratë pesë-vjeçare duke e mbajtur atë te kampionët gjermanë deri më 30 qershor 2025.

"Përshtypjet e para janë shumë, shumë të mira. Doja të bëja hapin tjetër. Qëllimi im është të përmirësohem në mënyrë të qëndrueshme dhe të festoj shumë suksese me FC Bayern", tha Nübel, i cili bashkohet me Bavarezët nga FC Schalke.
Dërgoja mikut në:
Shkruani komentin tuaj!
 
Spektakël në San Paolo, Milani dhe Napoli ndajnë pikët (VIDEO)
Klubi gjerman premton të shpenzojë një milion euro për të testuar të gjithë tifozët
Enea Mihaj bëhet hero, i shënon në fund Olympiakos dhe ngjit Paok në Champions (VIDEO)
"Po ta kisha emrin portugez do të isha ende te Olimpiakos", Besnik Hasi: Ju tregoj gabimin më të madh në karrierë
Pamje të rralla, Covid-19 ndryshon festën e Formula Uno-s. Shikoni çfarë bën Roboti (VIDEO)

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2020 Albeu Online Media