Home Sport
Brescia nis procedurat pa humbur kohë, përfundon kontratën me Balotellin
Balotelli është jashtë ekipit që nga rifillimi pasi pati debat me pronarin e Brescia Massimo Cellino.

Këtë mëngjes, u konfirmua që Rondinelle kishin ushtruar të drejtën e tyre për të tërhequr 29-vjeçarin nga kontrata e tij.

Ish-sulmuesi i Interit dhe Milanit nënshkroi një marrëveshje tre-vjeçare me qytetin e tij të lindjes verën e kaluar, por ai përmbante një klauzolë largimi nëse ata do bien në Serie B.

Balotelli mungoi në stërvitjen e Brescia dje, edhe pse kjo për faktin se klubi zgjodhi ta përjashtonte atë.
Dërgoja mikut në:
Shkruani komentin tuaj!
 
Spektakël në San Paolo, Milani dhe Napoli ndajnë pikët (VIDEO)
Klubi gjerman premton të shpenzojë një milion euro për të testuar të gjithë tifozët
Enea Mihaj bëhet hero, i shënon në fund Olympiakos dhe ngjit Paok në Champions (VIDEO)
"Po ta kisha emrin portugez do të isha ende te Olimpiakos", Besnik Hasi: Ju tregoj gabimin më të madh në karrierë
Pamje të rralla, Covid-19 ndryshon festën e Formula Uno-s. Shikoni çfarë bën Roboti (VIDEO)

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2020 Albeu Online Media