Home Sport
Barcelona - Atletico Madrid, formacionet e mundshme: Katalanasit kanë detyrim fitoren (FOTO LAJM)
Sot në orën 22:00 Barcelona do të presë në "Camp Nou" skuadrën e Atleticos në ndeshjen e vlefshme për javën e 33-të në La Liga.

Skuadra e udhëhequr nga Leo Messi ka një test të vështirë dhe i duhet patjetër fitorja për të mbajtur ritmin e Realit që kryeson ligën spanjolle.

Madrilenët janë dy pikë më shumë se katalanasit, ndërsa |Mundo Deportivo| ka publikuar formacionet e mundshme të dy skuadrave.
Dërgoja mikut në:
Shkruani komentin tuaj!
 
"Po ta kisha emrin portugez do të isha ende te Olimpiakos", Besnik Hasi: Ju tregoj gabimin më të madh në karrierë
Pamje të rralla, Covid-19 ndryshon festën e Formula Uno-s. Shikoni çfarë bën Roboti (VIDEO)
Georgina tërbon ndjekësit duke tundur vithet (VIDEO)
Zidane: Real Madrid një nga klubet më të rëndësishëm në histori
Formacionet zyrtare, Napoli-Milan

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2020 Albeu Online Media