Home Sport
Bayerni nuk shpenzon për Perisic, kroati kthehet në Milano
Perisic e ka kaluar sezonin në huazim te Bayern, duke kontribuar me 15 gola në 30 paraqitjet e tij dhe duke fituar titullin Bundesliga.

Gjigantët gjermanë kanë një mundësi prej 20 milionë eurosh për ta blerë, por Christian Sport Deutschland dhe Christian Falk i Bild pretendojnë se nuk ka gjasa ta marrin atë.

Raportet italiane më parë sugjeruan se Bayern dëshironte të negocionte për një çmim më të ulët për 30-vjeçarin, por ata prapë do të duhet t’i paguanin atij një pagë prej 10 milionë eurosh.

Në sytë e tyre, kjo është një kosto e madhe për dikë që nuk është më shumë se një lojtar i skuadrës.
Dërgoja mikut në:
Shkruani komentin tuaj!
 
Spektakël në San Paolo, Milani dhe Napoli ndajnë pikët (VIDEO)
Klubi gjerman premton të shpenzojë një milion euro për të testuar të gjithë tifozët
Enea Mihaj bëhet hero, i shënon në fund Olympiakos dhe ngjit Paok në Champions (VIDEO)
"Po ta kisha emrin portugez do të isha ende te Olimpiakos", Besnik Hasi: Ju tregoj gabimin më të madh në karrierë
Pamje të rralla, Covid-19 ndryshon festën e Formula Uno-s. Shikoni çfarë bën Roboti (VIDEO)

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2020 Albeu Online Media