Home Sport
Nuk ndalet Interi, tenton shkëmbimin e bujshëm me Man.Cityn
Interi do të tentojë transferimin e Sergio Kun Agueros nga Manchester City këtë verë, raportojnë mediat italiane.

Citizens janë të interesuar për mbrojtësin e Interit, Milan Skriniar dhe Neroaxurët dëshirojnë që në operacion të përfshihet kartoni i Agueros.

Shitja e Skriniar ka qenë e paimagjinueshme për Interin, mirëpo drejtuesit kanë ndryshuar mendim, pasi që sllovaku nuk është përshtatur mirë në skemën e Contes me tre mbrojtës.

Aguero edhe pse 32-vjeçar ishte mjaftë i rëndësishëm për Cityn këtë sezon, mirëpo Qytetarët kanë filluar ta kërkojnë pasuesin e tij.

City besohet se do ta pranojë ofertën e Interit për një shkëmbim Skriniar-Aguero.

Përveç Agueros, Interi do të arkëtonte edhe një shumë parash.
Dërgoja mikut në:
Shkruani komentin tuaj!
 
Spektakël në San Paolo, Milani dhe Napoli ndajnë pikët (VIDEO)
Klubi gjerman premton të shpenzojë një milion euro për të testuar të gjithë tifozët
Enea Mihaj bëhet hero, i shënon në fund Olympiakos dhe ngjit Paok në Champions (VIDEO)
"Po ta kisha emrin portugez do të isha ende te Olimpiakos", Besnik Hasi: Ju tregoj gabimin më të madh në karrierë
Pamje të rralla, Covid-19 ndryshon festën e Formula Uno-s. Shikoni çfarë bën Roboti (VIDEO)

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2020 Albeu Online Media