Home Sport
E konfirmuar! Dida rikthehet te Milani
Nelson Dida do të jetë përgatitësi i portierëve të Milanit në sezonin 2020-2021.

Ish numri një brazilian, fitues i dy trofeve “Champions” me bluzën e Milanit, aktualisht po zhvillon rolin e përgatitësit të Under-17 kuqezi.

Dida do të promovohet në skuadren e parë, siç u raportua sot edhe nga “Gazzetta dello Sport”.

Braziliani do të marrë vendin e Luigi Turci-t, trajner i portierëve i kërkuar nga Marco Giampaolo dhe që me shumë mundësi do të lërë Milanellon për të ndjekur teknikun abrucez në ndonjë vend tjetër.
Dërgoja mikut në:
Shkruani komentin tuaj!
 
Manchester United prek gjysmëfinalen pas 120 minutash lojë, mposht minimalisht Copenhagen(VIDEO)
I duhej koha shtesë, Man.United zhbllokon rezultatin ndaj Copenhagen (VIDEO)
Manchester United - Copenhagen nuk i mjaftojnë 90 minuta, ndeshja kalon në shtesë
Inter, skuadra e parë gjysmëfinaliste e Europa League (VIDEO)
Napoli duhet të shesë lojtarë, këto janë 4 emrat që prijnë listën

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2020 Albeu Online Media