Home Sport
Sezoni fantastik i talentit të United, Greenwood merr vlerësimin e radhës
Sulmuesi i Manchester United, Mason Greenwood, është një talent i madh. 18-vjeçari ka shpërthyer këtë sezon dhe jo vetëm që ka fituar një vend titullari, por ka qenë shpeshherë vendimtar.

Bomberi i “Djajve të Kuq”, autor i 16 golave mes kampionatit, FA Cup dhe Europa League, ka marrë elozhe të shumta, ndërsa sot, ka marrë një tjetër vlerësim.

Greenwood është votuar si lojtari më i mirë i muajit te Manchester United. Çmim individual mëse i merituar për djaloshin anglez, i cili ka një të ardhme të madhe përpara.
Dërgoja mikut në:
Shkruani komentin tuaj!
 
I duhej koha shtesë, Man.United zhbllokon rezultatin ndaj Copenhagen (VIDEO)
Manchester United - Copenhagen nuk i mjaftojnë 90 minuta, ndeshja kalon në shtesë
Inter, skuadra e parë gjysmëfinaliste e Europa League (VIDEO)
Napoli duhet të shesë lojtarë, këto janë 4 emrat që prijnë listën
Mbappe nuk pranon të marrë injeksone kundër dhimbjeve, në stol kundër Atalantës

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2020 Albeu Online Media