Home Sport
Zbulohen dy futbollistët e Atleticos të infektuar me koronavirus
Disa ditë para ndeshjes çerekfinale të Ligës së Kampionëve, Atletico Madrid ka njoftuar se dy lojtar kanë rezultuar pozitiv me koronavirus.

Mësohet se dy të infektuarit janë Angel Correa dhe Sime Vrsaljko.

Lajmin e ka konfirmuar vetë skuadra edhe pse dje ka thënë se do të mbetet konfidenciale.

Ata janë izoluar në shtëpitë e tyre derisa skuadra do të ritestohet përsëri në mënyrë që të jenë të sigurt para ndeshjes me Leipzig.
Dërgoja mikut në:
Shkruani komentin tuaj!
 
Zbulohen 32 skuadrat pjesëmarrëse në Champions, ja kur hidhet shorti i fazës së grupeve
Real Madrid fiton me shumë vuajtje (VIDEO)
Super Atalanta, shkatërron Lazion (VIDEO)
Bayern fiton edhe Superkupën e Gjermanisë (VIDEO)
Milot Rashica drejt Premier Leagues, e do në ekip Carlo Ancelotti

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2020 Albeu Online Media