Home Sport
ZYRTARE/ Ylli i Real Madridit i bashkohet Villarrealit
Messi japonez’ i është bashkuar skuadrës së Villarreal.

Ylli në rritje i Real Madrid, Takefusa Kubo, është transferuar te skuadra e Villarreal.

Marrëveshja e sheh lojtarin t’i bashkohet ‘nëndetëses së verdhë’ vetëm në formë huazimi.

Lojtari do të luajë me skuadrën e Villarreal në sezonin 2020/21, kurse edhe këtë sezon e kaloi larg Real Madridit.

Kujtojmë se Villarreal është në bisedime edhe me Dani Parejo dhe Francis Coquelin, me të cilët pritet vetëm zyrtarizimi.
Dërgoja mikut në:
Shkruani komentin tuaj!
 
Zbulohen 32 skuadrat pjesëmarrëse në Champions, ja kur hidhet shorti i fazës së grupeve
Real Madrid fiton me shumë vuajtje (VIDEO)
Super Atalanta, shkatërron Lazion (VIDEO)
Bayern fiton edhe Superkupën e Gjermanisë (VIDEO)
Milot Rashica drejt Premier Leagues, e do në ekip Carlo Ancelotti

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2020 Albeu Online Media