Home Sport
Gattuso pranë rinovimit me Napolin
Gennaro Gattuso duket se ka gjetur marrëveshje me Napolin.

Napoli dhe Gennaro Gattuso kanë gjetur marrëveshje për zgjatjen e bashkëpunimit, bëjnë të ditur mediet italiane.

Gattuso thuhet të jetë pajtuar për një kontratë që tashmë do të skadojë në qershor të vitit 2023.

Trajneri thuhet të ketë takuar këtë pasdite presidentin e Napolit, Aurelio De Laurentiis.

Paga e Gattuso thuhet se do të jetë 1.6 milionë euro për sezon, plus bonuset.

Mbetet të shihet nëse një gjë e tillë do të zyrtarizohet së shpejti nga skuadra.
Dërgoja mikut në:
Shkruani komentin tuaj!
 
Zbulohen 32 skuadrat pjesëmarrëse në Champions, ja kur hidhet shorti i fazës së grupeve
Real Madrid fiton me shumë vuajtje (VIDEO)
Super Atalanta, shkatërron Lazion (VIDEO)
Bayern fiton edhe Superkupën e Gjermanisë (VIDEO)
Milot Rashica drejt Premier Leagues, e do në ekip Carlo Ancelotti

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2020 Albeu Online Media