Home Sport
EUROPA LEAGUE/ Manchester United – Copenhagen, formacionet zyrtare (FOTO LAJM)
anë publikuar formacionet zyrtare për ndeshjen Manchester United – Copenhagen.

Manchester United dhe Copenhagen vihen përballë njëra tjetrës në kuadër të Ligës së Evropës, në fazën çerekfinale.

Kjo ndeshje do të caktojë skuadrën që prenë biletën për gjysmëfinale.

Ndeshja luhet në Gjermani, në qytetin e Koln, me fillim nga ora 21:00.

Dërgoja mikut në:
Shkruani komentin tuaj!
 
Zbulohen 32 skuadrat pjesëmarrëse në Champions, ja kur hidhet shorti i fazës së grupeve
Real Madrid fiton me shumë vuajtje (VIDEO)
Super Atalanta, shkatërron Lazion (VIDEO)
Bayern fiton edhe Superkupën e Gjermanisë (VIDEO)
Milot Rashica drejt Premier Leagues, e do në ekip Carlo Ancelotti

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2020 Albeu Online Media