Home Sport
ZYRTARE/ Liverpooli transferon mbrojtësin grek
Liverpool ka siguruar shërbimet e Kostas Tsimikas.

Tsimikas aktivizohet në krahun e majtë të mbrojtjes dhe është aktualisht 24 vjeçar.

Lojtari luante me skuadrën e Olympiacos, por nga sot ai do të jetë pjesë e ‘Reds’.

Liverpool raportohet të ketë paguar 11.7 milionë funte për kartonin e lojtarit grek.

Tsimikas do të bartë numrin 21 në fanellën e Liverpool.

Kujtojmë se mbrojtësi ka debutuar me Olympiacos në vitin 2015 dhe kishte 86 paraqitje me grekët.
Dërgoja mikut në:
Shkruani komentin tuaj!
 
Shënohen dy gola te shpjejtë në supersfidën, Chelsea-Liverpool (VIDEO)
Mandzukic befason me klubin e ri
E la në stol, tani që u largua e quan spektakolar, Zidane tallet keq me Bale
Shkëndija nuk ndalet, merr kreun
Formacionet zyrtare, Chelsea-Liverpool

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2020 Albeu Online Media