Home Sport
Napoli duhet të shesë lojtarë, këto janë 4 emrat që prijnë listën
Napoli është gati për largime.

Skuadra e Napoli ka shpenzuar disa para në transferime këtë merkato, dhe tashmë duhet të barazojë arkat.

Sipas raportimeve të ‘Gazzetta dello Sport’, Napoli synojnë të grumbullojnë 150 milionë euro këtë verë.

Për të grumbulluar këto të holla, katër lojtarë janë në listat e lojtarëve që mund të shiten.

Kalidou Koulibaly, Arkadiusz Milik, Faouzi Ghoulam dhe Allan mund të shiten.

Koulibaly kërkohet me ngulm nga skuadrat e Premierligës, por edhe nga PSG.

Nga kartoni i tij Napoli mund të fitojë më së paku 70 milionë euro. Mbetet të shihet cilat do të jenë matematikat e klubit.
Dërgoja mikut në:
Shkruani komentin tuaj!
 
Thirrje raciste ndaj shqiptarëve, arrestohen nga policia 16 të rinj maqedonas (VIDEO)
Shënohen dy gola te shpjejtë në supersfidën, Chelsea-Liverpool (VIDEO)
Mandzukic befason me klubin e ri
E la në stol, tani që u largua e quan spektakolar, Zidane tallet keq me Bale
Shkëndija nuk ndalet, merr kreun

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2020 Albeu Online Media