Home Sport
I duhej koha shtesë, Man.United zhbllokon rezultatin ndaj Copenhagen (VIDEO)
Koha e rregullt mes Man.United dhe Copenhagen u mbyll në barazim pa gola, duke shkuar kështu drejt kohës shtesë.

Pak minuta i kanë mjaftuar më pas United për të zhbllokuar rezultatin, me Fernandes që u tregua i saktë nga pika e bardhë e penalltisë në minutën e 94'. /albeu.com/
Dërgoja mikut në:
Shkruani komentin tuaj!
 
Thirrje raciste ndaj shqiptarëve, arrestohen nga policia 16 të rinj maqedonas (VIDEO)
Shënohen dy gola te shpjejtë në supersfidën, Chelsea-Liverpool (VIDEO)
Mandzukic befason me klubin e ri
E la në stol, tani që u largua e quan spektakolar, Zidane tallet keq me Bale
Shkëndija nuk ndalet, merr kreun

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2020 Albeu Online Media