Home Sport
Koeman përjashton sërish dyshen Vidal-Suarez
Luis Suarez dhe Arturo Vidal pasi munguan në ndeshjen miqësore kundër Gimnastic de Tarragona u lanw jashtë listës së lojtarëve të ftuar edhe për miqësoren ndaj Gironas.

Duke se e ardhmja e Arturo Vidal tashmë është e vendosur, me disa detaje që kanë mbetur për t’u sistemuar për kalimin e tij tek Interi për t’i ribashkuar me ish-trajnerin e Juventusit Antonio Conte.

Ndërsa sa i përket uruguaianit Luis Suarez, shitja e tij është e mundshme, por në orët e fundit qëndrimi i tij nuk është përjashtuar.

Juventusi është skuadra që ka shprehur interesim për shërbimet e tij.
Dërgoja mikut në:
Shkruani komentin tuaj!
 
Ndërprerje energjie dhe pemë të rrëzuara, stuhia e frikshme ndal stërvitjen e Milanit (VIDEO)
Refuzoi publikisht CR7, por ja me kë përfundon bukuroshja italiane (FOTO LAJM)
Simeone nuk ngopet me Suarez, Cavani shumë afër
Intervistat nxjerrin bllof Moratën: Dashuron Juventusin, Realin, Chelsean dhe Atleticon (VIDEO)
Fillon prezantimi i sistemit VAR për arbitrat në Shqipëri

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2020 Albeu Online Media