Home Sport
Sherri me lojtarin e Marseille, Ligue One pezullon Neymar
Një incident i pakëndshëm u regjistrua në sfidën ndaj PSG-së dhe Marsejës, ku lojtarët e të dyja skuadrave, u përfshijnë në një sherr masiv, teksa gjyqtari nxori nga xhepi i tij plot 5 kartonë të kuq mes tyre edhe ylli Nejmar.

Braziliani goditi me shuplakë në kokë mbrojtësin e Marsejës Alvaro Gonzalez, teksa ia ka hedhur paq, duke u pezulluar me vetëm 2 ndeshje.

Ndërkaq, për mbrojtësin Gonzalez është hapur investigim më i gjerë dhe në rast se konfirmohen fjalët e Nejmar për racizëm, spanjollin e pret një dënim i rëndë.
Dërgoja mikut në:
Shkruani komentin tuaj!
 
Avancojnë punimet, ja si duket stadiumi i ri i Kukësit (VIDEO)
Ofertë e majme nga Rusia, agjenti i Hysajt paralajmëron largimin
Ndërprerje energjie dhe pemë të rrëzuara, stuhia e frikshme ndal stërvitjen e Milanit (VIDEO)
Refuzoi publikisht CR7, por ja me kë përfundon bukuroshja italiane (FOTO LAJM)
Simeone nuk ngopet me Suarez, Cavani shumë afër

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2020 Albeu Online Media