Home Sport
Mund të përballet sërish me Crvena Zvezda, Tirana mëson 5 rivalët e parë që mund të përballet në play-off
Tirana do të presën datën 18 shtator ku do të mësojnë edhe rivalin e Play-Off.

Tirana ka mësuar edhe 5 prej 8 kundërshtarëve të mundshëm, që mund të përballet në Play-Off e Ligës së Europës.

Dinamo Zagreb, Young Boys, Qarabak, Crvena Zvezda dhe Dinamo Brest, janë 5 skuadrat që nuk mundën të vazhdonin dot aventurën në Champions, teksa pas eliminimit kaluan në Play-Off e Ligës së Europës ndërkorkohë që edhe një përplasje e dytë me Crvena Zvezdën sërish në shtëpi, do të ishte deri diku e pranueshme.

Mes kandidatëve më të mundshme për të qenë në vazon e rivalëve të Tiranës janë Sëlltik, Astana e Ludogorets që kanë koeficientet më të larta.

Kujtojmë që bardheblutë mund të përballen vetëm me skuadra kampione.
Dërgoja mikut në:
Shkruani komentin tuaj!
 
Ndërprerje energjie dhe pemë të rrëzuara, stuhia e frikshme ndal stërvitjen e Milanit (VIDEO)
Refuzoi publikisht CR7, por ja me kë përfundon bukuroshja italiane (FOTO LAJM)
Simeone nuk ngopet me Suarez, Cavani shumë afër
Intervistat nxjerrin bllof Moratën: Dashuron Juventusin, Realin, Chelsean dhe Atleticon (VIDEO)
Fillon prezantimi i sistemit VAR për arbitrat në Shqipëri

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2020 Albeu Online Media